İletişim Formu

İrtibat:

Adres:

Ferhatpaşa Mah. Gazipaşa Cad. No:35/4

Ataşehir- İSTANBUL

Telefon:

0 216 471 28 41

E-Posta:

0216 471 28 44ATEŞLER ÇEVKO TOPLAMA AYIRMA tesisi olarak 2200 m2 açık alan 300 m2 kapalı alanda kağıt-karton, metal ve plastik atıkların toplanması ve ayrılması, preslenip geri dönüşüm tesislerine gönderilmesi, bu atıkların geri kazanıma hazır hale getirilmesi üzerine faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Firmamız 06.08.2014 tarihi itibari ile “Ambalaj Atığı Toplama Ayırma Geçici Faaliyet Belgesini alarak sizlere hizmet sunmaktadır.

Firmamız 10.06.2014 tarihi itibari ile Tehlikesiz Atık Toplama Ayırma Belgesi'ni almıştır.

HİZMETLERİMİZ

AMBALAJ ATIKLARI

Geri kazanım uygulamalarının yürütüldüğü ilçelerdeki ev veya işyerlerinde ambalaj atıklarının çöpten ayrı olarak biriktirilip, ilgili belediyenin belirlemiş olduğu toplama sistemine verilmesi gerekmektedir. Biriktirilen ambalaj atıkları, sadece ambalaj atıklarının toplanmasında kullanılan ambalaj atığı toplama araçları ile düzenli olarak toplanmakta ve ayırma tesislerine ulaştırılmalıdır. Her malzemenin sevk edileceği geri dönüşüm tesisi farklı olduğundan ayırma tesislerine ihtiyaç duyulmaktadır. Ayırma tesislerine karışık olarak getirilen ambalaj atığı; kağıt, cam, metal, plastik ve kompozit olmak üzere ayrılır. Ayrıca plastik ambalaj atıkları, PET, PE, PP, PS, PVC ayrılarak, geri dönüşüm sanayine sevk edilmektedir.

Dağınık vaziyette işletmemize gelen veya kaynağında ayrılan ambalajlar elemanlarımız tarafından seçilmek ve yabancı maddelerden arındırılmak üzere konveyörlere verilmekte, cinslerine göre ayrılmış olan ambalajlar balya preslerinde otomatik olarak balyalanarak cinslerine göre ayrı ayrı istiflere konularak fabrikalara gönderilmektedir.

TEHLİKESİZ ATIKLAR

Tehlikesiz ve inert atıkların çevreye olabilecek olumsuz etkilerinin en aza indirilmesi, atık miktarının azaltılması, geçici depolanması, geri kazanım tesislerinin kurulması ve bu tesislerin çevreyle uyumlu yönetiminin sağlanması esastır

Tehlikesiz atık üreticileri tarafından oluşturulan tehlikesiz atıklar oluştuğu noktalardan konteyner sistemi ile veya yerinde alım ile araçlarımızla alınarak, toplama-ayırma belgesi bulunan tesisimizde, atıklar cinslerine göre ayrıştırıldıktan sonra preslenir ve geri dönüşüm tesislerine sevk edilir.


Kolay Menü

Lütfen Sipariş İçin İstediğiniz Ürüne Tıklayınız

Galeri

Daha Fazlası İçin Ürünlerimiz Sayfasını Ziyaret Ediniz.

Twitter'da Bizi Takip Edin

Ateşler Çevko Resmi Twitter Hesabı

En son gelişmelerden haberdar olmak için lütfen takipte kalın.

Sosyal Medyada Ağaç Sepeti

Bu Portal Bir eyalcin.com Ürünüdür. Tüm Hakları Saklıdır.